přátelské utkání mužů hrané na trávě ve Staré Hlíně

Stará Hlína - TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí 1:3 (0:1)

MUŽI: TJ TATRAN vs. SK Ševětín 2:3 (2:3)

Sestava: Michal - Hynek, Nohava V.(C), Štěcha, Šachl M. - Řehoř, Němec R., Novák, Heger - Zákostelecký, Němec P.

Střídání: 65. Bicek R. za Němce P.

Střelci: Heger, Štěcha

Vše podstatné se událo v první půli. Začátek se nám hrubě nepovedl a v 15. minutě to bylo po našich hrubkách 0:2. V 31. minutě snížil Heger, ovšem hned vzápětí soupeř opět odskočil na rozdíl dvou branek. Poločasové skóre uzavřel Štěcha a tak se do kabin šlo za stavu 2:3. V druhé půli jsme se snažili alespoň vyrovnat, leč nebylo nám přáno.

MUŽI: Soběslav "B" vs. TJ TATRAN

MUŽI: Soběslav "B" vs. TJ TATRAN 1:1 (1:0)

Sestava: Michal - Hynek, Nohava V., Štěcha, Šachl M. - Řehoř, Němec R.(C), Novák, Heger - Zákostelecký, Kaštánek

Střídání: 74. Němec P. za Hegera, 84. Krejník za Kaštánka

Střelci: Nohava V.

Opět jsme prospali začátek a již v 8. minutě prohrávali. V 21. jsme měli po faulu na Zákosteleckého výhodu pokutového kopu, bohužel Nohava nedal. Začátek druhé půle jsme opět byli myšlenkami jinde a mohli děkovat brankáři, že jsme neinkasovali. V závěru jsme přeci jenom zvýšili obrátky a v nastavení vyrovnal po závaru Nohava.

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39