MUŽI "A": TATRAN vs. D. Bukovsko

MUŽI: TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" - D. Bukovsko 1:1 (0:1)

Sestava: Boček - Nohava L. (84. Hrubý)Zákostelecký, Řehoř, Čáp - Šachl(C), BožovskýŠálený (57. Marsa J.), Krejník (46. Kabele) - Kaštánek (46. Mikuláštík)Čuta

Střelci: Mikuláštík (11)

Zápas, kde už ani jednomu mužstvu nešlo o nic, podle toho vypadal. Na obou stranách byla výhoda penalty, my ji díky Mikuláštíkovi využili.

MUŽI "A": Malšice vs. TATRAN

MUŽI: Malšice - TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" 1:1 (1:0)

Sestava: Cypris - Nohava L., Řehoř(C), Čáp, Vačkář (63. Mikuláštík)- KabeleBožovskýŠálený, Krejník - Kaštánek (75.Polách), Hrubý (63. Burda Jan)

Střelci: Polách

Z různých důvodů jsme odjeli na zápas s 8 dorostenci, přičemž vždy jich 6 bylo na hřišti. Domácí udeřili hned z prvního útoku, čímž nás rozhodili a štěstí, že nepřidali v úvodní čtvrthodině další branky. Pak jsme se oklepali a do půle jsme měli šance i my. V druhé půli už jsme byli lepší my a myslím si, že vyrovnání bylo zasloužené. Kluky, kteří na zápase byli, musím pochválit za přístup a maximální nasazení.

MUŽI "A": Rat. Hory vs. TATRAN

MUŽI: Ratibořské Hory - TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" 2:1 (0:0)

Sestava: Cypris - Zákostelecký(C), Marsa J.Řehoř, Čuta- Nohava L.BožovskýŠálený, Krejník - Kaštánek, Hrubý

Střelci: Zákostelecký

Na zápas jsme vyrazili pouze v jedenácti, ale to rozhodně není důvod prohry, jen konstatování. V první půli jsme zahodili několik šancí, na což jsme doplatili v půli druhé, kdy nám soupeř odskočil na 2:0 po našich hrubkách. Ze závěrečného tlaku už se nám podařilo jen snížit. Utkání samotné bylo velmi průměrné.

MUŽI "A": TATRAN vs. Lišov

MUŽI: TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" - Lišov 2:3 (1:0)

Sestava: Boček - Zákostelecký, Řehoř, Mazanec (87. Nohava L.), Čuta- Šachl(C), BožovskýŠálený, Krejník (72. Kabele) - Hrubý (54. Melichar), Kaštánek (66. Vačkář)

Střelci: Čuta, Božovský (11)

Hrál se pěkný fotbal, kdy měly útoky navrch nad obranami. Bohužel se nám vrací podzimní "forma", kdy sice hrajeme minimálně vyrovnaná utkání, ale zahazujeme spoustu šancí a naopak dostáváme neskutečně laciné góly.

MUŽI "A": TATRAN vs. Lom

MUŽI: TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" - Lom 1:2 (1:2)

Sestava: Voborský - Zákostelecký, Řehoř, Čáp, Čuta- Šachl(C) (23. Nohava V.), BožovskýŠálený (74. Mikuláštík)Krejník - Hrubý (60. Šedivý), Melichar

Střelci: Hrubý

Hráči Lomu prošli vyššími soutěžemi a jejich fotbalovost je neoddiskutovatelná. Náš tým hrál na hranici svých možností a byl favoritovi hodně těžkým soupeřem. Smutno je mi z toho, že o výsledku nerozhodl soupeř v jedenácti lidech. Do příští sezóny mám velké přání a to, vyhnout se táborské skupině.

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39