MUŽI:  TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" - Třebětice 0:0 (0:0)

Sobota 21.4.2018

Sestava: Vala - Nohava L., Šachl Mir.(C),  Marsa J., Vačkář - Kabele (72 Hučík)Šálený, Šachl Mich. (77. Mikuláštík), Burda Jan - Leiš, Krejník (90. Dušák V.)

Střelci:

I když hrál druhý se třetím, nějaká extra podívaná to nebyla. Tempo bylo pomalé, bylo i hodně nepřesností na obou stranách. Přesto jsme měli dostatek šancí, abychom zvítězili, ale bohužel.

MUŽI "A": Slavonice vs. TATRAN

MUŽI: Slavonice - TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" 0:2 (0:0)

Sobota 14.4.2018

Sestava: Hučík - Nohava L., Šachl Mich.(C), Čáp, Vačkář  (73. Kabele) - Hrubý, Šálený,Pancíř, Burda Jan -Leiš (89. Dušák V.), Krejník (90. Janda)

Střelci: Šálený, Kabele

Do Slavonic jsme jeli s respektem, protože domácí mají velmi zkušený tým. Ovšem díky dodržování zvolené taktiky a celkovému přístupu všech hráčů k utkání jsme zaslouženě zvítězili. Domácí se za celý zápas netrefili mezi tři tyče. O první branku se postaral v 73. minutě Šálený, který krásným angličanem z 25 metrů zúročil naše napadání domácích obránců, druhou pak v 90. minutě vstřelil Kabele, kterého vyslal do brejku Vojta Dušák. Za předvedený kolektivní výkon zaslouží tým pochvalu.

MUŽI "A": TATRAN vs. Jistebnice

MUŽI:  TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" - Jistebnice 4:1 (1:1)

Sobota 11.11.2017

Sestava: Boček (71. Vala) - Nohava L., Šachl Mir., Šachl Mich., Čuta - Šálený (69.Čáp)Božovský, Melichar(C), Leiš (73. Hrubý) Pancíř (58. Burda Jan), Krejník (79. Dlouhý)

Střelci: Melichar, Pancíř, Šálený, Šachl Mir.

Ač šlo o utkání týmů z opačných pólů tabulky, první půle byla vcelku vyrovnaná. Zatímco my zahodili několik velkých šancí a skórovali jen z penalty za ruku, hostům stačil jeden protiútok, aby se odcházelo do kabin za stavu 1:1. Druhý poločas už však byl plně v naší režii a hlavně naše zbrklost v zakončení pomohla hostům k ještě přívětivému výsledku. O naše branky se postarali: Melichar proměněnou penaltou, Pancíř hlavou po trestném kopy Čuty, Šálený zakončil po přihrávce Melichara, skóre pak uzavřel hlavou Míra Šachl po rychle rozehraném rohu Hrubého s Leišem.
Konečné třetí místo po podzimu je pro nás milým překvapením a zároveň závazkem pro celý tým ke kvalitní zimní přípravě.

MUŽI "A": TATRAN vs. Třeboň "B"

MUŽI:  TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" - Třeboň "B" 2:1 (1:0)

Sobota 7.4.2018

Sestava: Vala - Nohava L., Šachl Mir.(C), Šachl Mich., Čáp - Krejník (46. Vačkář), ŠálenýMelichar (89. Hrubý)Leiš (70. Kabele) Pancíř, Nohava V. (63. Burda Jan)

Střelci: Šachl Mir., Melichar

Derby ovlivnil velký vítr. Nám vázla kombinace, bylo hodně ztrát a zbytečně byl míč více ve vzduchu než na zemi. Začátek jsme měli snový, když ve 3. minutě po z trestného kopu trefil Leiš hlavu Míry Šachla a vedli jsme 1:0. Po zbytek první půle jsme měli ještě několik nadějných šancí, ale bez gólového efektu. Začátek druhého poločasu vyšel hostům, kteří vyrovnali na 1:1. Přesto jsme v druhé půli byli lepší, ale bohužel jsme zahazovali i ty největší šance. Naštěstí pro nás jsme v závěru po sérii rohů rozhodli, kdy míč z kopačky Šáleného usměrnil do branky Melichar. Celkově ovšem nešlo, z obou stran, o nějaký krásný fotbal.

MUŽI "A": Ratibořské Hory vs. TATRAN

MUŽI: Ratibořské hory - TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí "A" 2:4 (2:2)

Sobota 4.11.2017

Sestava: Boček - Nohava L, Šachl Mir., Šachl Mich., Čuta - Čáp (77. Šálený), Božovský, Melichar(C), Leiš - Krejník (85. Dlouhý)Pancíř (88. Burda Jan)

Střelci: Leiš 2, Krejník, Nohava L.

V zápase jsme se dokázali vypořádat jak s malým hřištěm, tak i s atmosférou. Po celé utkání jsme byli fotbalovější a góly padaly po hezkých akcích, kdy nás ještě několikrát vychytal domácí brankář nebo mu pomohla branková konstrukce. První branku vstřelil Leiš po rychle rozehraném trestném kopu Míry Šachla, druhá padla po další rychlé akci, kdy po lajně utekl Čáp, nahrál do vápna na Melichara a ten ještě předložil parádně Leišovi.  Třetí branku vstřelil Krejník po křížném míči od Nohavy, definitivní podobu výsledku pak dal po individuální akci Pancíře Nohava. Obě branky jsme obdrželi ze standartních situací, kdy nás domácí přeskočili, ze hry neměli jedinou šanci.

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39