SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Hluboká/Olešník

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Hluboká/Olešník 1:1 (1:0), PK 4:5

Sestava: Michal - Švanda, Vomáčka, Šálený(C)Rybár - Vitoň, Bubal, Vonšík, Krejník - Blažek, Pancíř

Střídání: Janeček, Didek, Lisko

Střelci: Bubal

I když jsme byli lepší, nakonec prohrajeme čtvrtý ze čtyř penaltových rozstřelů.

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. FK J. Hradec

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. FK JH 4:3 (3:2)

Sestava: Michal - Švanda, Janeček, Čáp - Nehoda, Ardamica -  Vonšík, Šálený(C), Krejník - Pancíř, Lisko

Střídání: Bečvář Š., Pumpr, Bečvář M.

Střelci: Pancíř 2, Vonšík, Janeček

Zápas otevřených obran, kdy hosté byli lepší na míči, ale my jsme měli více brankových příležitostí.

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Slavia ČB

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Slavia ČB 1:2 (0:2)

Sestava: Michal - ŠvandaJaneček, Rybár - Nehoda, Ardamica -  Török, Šálený(C), Krejník - PancířVonšík

Střídání: Lisko, Pumpr, Velich

Střelci: Lisko

První poločas ovlivnilo těžké zranění Vojty Rybára v 10. minutě, kdy jsme zbytek poločasu odehráli v útlumu a soupeři dovolili, po nepochopitelných hrubkách, odskočit na 0:2. V druhé půli jsme se přeci jen probudili, ale nebyli jsme prostě schopni dát více jak jednu branku.

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Břilice

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Slovan Břilice 2:1 (2:0)

Sestava: Michal - Vonšík, Janeček, Rybár - Nehoda, Ardamica -  Török, Šálený(C), Krejník - Lisko, Bečvář Š.

Střídání: Švanda, Pumpr, Velich, Burda

Střelci: Török, Krejník

V utkání nevalné úrovně jsme měli větší touhu po vítězství.

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. FC ZVVZ Milevsko

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. FC ZVVZ Milevsko 0:3 (0:3)

Sestava: Michal - Lisko, Bečvář M., Janeček - Nehoda, Ardamica - Vonšík, Šálený(C), Krejník - Pancíř, Bečvář Š.

Střídání: Švanda, Török

Střelci: ---

Z podzimního kádru skončilo z různých důvodů 8 hráčů, takže na nás byla znát nesehranost. Nic to ovšem nemění na tom, že všechny branky jsme soupeři darovali na zlatém podnose nevídanými individuálními chybami.

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Slavoj ČK

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Slavoj ČK 1:3 (0:1)

Sestava: Michal - Švanda, Šálený(C), Nehoda,Rybár - Vitoň, Bubal, Ardamica, Krejník - Pancíř, Lisko

Střídání: Burda

Střelci: Nehoda

Celý tým zaslouží dnes pochvalu za nasazení a přístup k utkání. Bohužel jsme si první branku vstřelili sami, po srovnání jsme nepokryli roh, neproměnili několik příležitostí a třetí gól jsme inkasovali do prázdné branky v poslední minutě po našem rohu.

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Prachatice

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Tatran Prachatice 3:1 (2:0)

Sestava: Michal - Vonšík, Janeček, Rybár - Nehoda, Ardamica -  Török, Šálený(C), Krejník - PancířBečvář Š.

Střídání: Švanda, Lisko, Pumpr

Střelci: Török 2, Bečvář Š.

Hosté byli sice lepší na míči, ale naše mužstvo díky velké bojovnosti nakonec zvítězilo.

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. SKP "B"

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. SKP ČB "B" 1:4 (1:1)

Sestava: Michal - Švanda, Šálený(C), Rybár - Nehoda, Ardamica -  Török, Vonšík, Krejník - Pancíř, Bečvář Š.

Střídání: Bečvář M., Lisko, Ševčík

Střelci: Pancíř

Výsledek je pro naše kluky víc než krutý. Po vyrovnané půli se hostům dařily brejky, které nutno uznat zvládali výborně a tři dokázali gólově zužitkovat. Nám se "podařilo" nedat penaltu za stavu 1:3.

Nicméně nutno kluky pochválit za poctivý přístup a nasazení.

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. Táborsko "B"

SD: TATRAN Lomnice n. L. vs. FC Táborsko "B" 2:0 (1:0)

Střídání: Švanda, Pumpr, Bečvář M.

Střelci: Bečvář Š., Pancíř

Výborně takticky zvládnuté utkání nám přineslo tři body.

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39