SD: TATRAN/LOKO "A" vs. ZVVZ Milevsko 2:2 (0:0), PK 5:3

Sestava: Vala - Ardamica, Lisko, Čáp, Burda Jiří - Šnokhous, Karták, Čech, Krejník(C) Nehoda, Pancíř

Střídání: Milaberský, Kos, Dušák M.

Střelci: Pancíř, Ardamica (11)

Utkání bylo celkově dost ospalé plné nepřesností. Vzhledem k vývoji pro nás ztráta bodu.

SD: TATRAN/LOKO "A" vs. SKP ČB

SD: TATRAN/LOKO "A" vs. SKP ČB 0:2 (0:1)

Sestava: Vala - Pumpr, Čáp, Bečvář M., Rybár - Ardamica, Čech, KartákKrejník(C) - PancířBečvář Š.

Střídání: Milaberský, Nehoda, Šnokhous

Střelci: ---

Utkání vysoké úrovně, které se divákům líbilo. Bohužel jsme neproměnili pár tutovek, a když si pak sudí usmyslel, že bude penalta, tak bylo po nadějích.

SD: TATRAN/LOKO "A" vs. Slavia ČB

SD: TATRAN/LOKO "A" vs. Slavia ČB 2:2 (2:0), PK 4:2

Sestava: Vala - Kos, NehodaČáp, Burda Jiří - Šnokhous, Karták, Čech, Krejník(C)HájekPancíř

Střídání: Dušák M., Šedivý, Pumpr, Švehla

Střelci: Pancíř, Hájek

Jak ztratit vyhrané utkání? Zeptejte se nás. Nestalo se nám to poprvé, soupeře jsme přehráli, přestříleli, ale pouze remizujeme.

SD: Slavoj ČK vs. TATRAN/LOKO "A"

SD: Slavoj Č.K. vs. TATRAN/LOKO "A" 3:2 (3:1)

Sestava: Vala - Pumpr, Čáp, Bečvář M., Ardamica - Šnokhous, Čech, KartákKrejník(C) - Pancíř, Nehoda

Střídání: Kos, Dvořák, Švehla, Hájek, Sedlák

Střelci: Ardamica (11), Šnokhous

Neproměňování tutovek nás stálo další body. Minimálně na bod bylo, ale bohužel.

SD: ZVVZ Milevsko vs. TATRAN/LOKO "A"

SD: ZVVZ Milevsko vs. TATRAN/LOKO "A" 1:1 (0:1), PK 1:4

Sestava: Vala - Pumpr, Božovský, Čáp - Ardamica(C), Nehoda - Bečvář Š., KartákKrejník Pancíř, Dědič

Střídání: Čech, Hájek, Burda Jiří, Dušák M.

Střelci: Pancíř

Utkání by se dalo nazvat "prokletý kapitán", první tři kapitáni byli do 25. minuty nuceně střídáni kvůli zranění. Jinak zápas samotný neměl na umělce, a řekl bych že hlavně kvůli ní, valnou úroveň. Velkým plusem je, že se nám na devátý pokus podařilo vyhrát penaltovou loterii. Zárověň bych však všechny naše hráče pochválil za příkladnou bojovnost.

SD: TATRAN/LOKO "A" vs. Břilice

SD: TATRAN/LOKO "A" vs. Břilice 1:4 (1:2)

Sestava: Vala - Kos, Bečvář M., Čáp, Pumpr - Šnokhous(C), Karták, Čech, Burda Jiří Nehoda, Pancíř

Střídání: Dušák M., Bečvář Š., Hájek

Střelci: Karták

Derby nám, bohužel, vůbec nevyšlo. Hosté jednoduchými nakopávanými míči dělali velké problémy naší obraně. A i když jejich obrana také nebyla zrovna skálopevná, dokázali jsme proměnit jen jednu šanci. Vrcholem zmaru byla neproměněná penalta v 72. minutě za stavu 1:3. Výše výsledku je pro nás možná až krutá, nicméně sportovně je třeba přiznat, že hosté vyhráli zaslouženě.

SD: LOKO ČB vs. TATRAN/LOKO "A"

SD: LOKO ČB vs. TATRAN/LOKO "A" 4:3 (:12)

Sestava: Dvořák(C) - Ardamica, NehodaČáp, Pumpr - Šnokhous, Karták, Pancíř, Lisko - Bečvář Š., Bečvář M.

Střídání: Dušák M., Čech, ŠvehlaHájek, Kos

Střelci: Bečvář Š. 2, Karták

Zápas hodně ovlivnila "brutálka" hned v první minutě. Nicméně jsme postupně přebrali otěže utkání, ale... Rozhodčí se rozhodl, že prostě nevyhrajeme. Dvě neregulérní branky v naší síti hovoří za vše.

SD: Č. Dvory vs. TATRAN/LOKO "A"

SD: Čtyři Dvory vs. TATRAN/LOKO "A" 3:2 (1:2)

Sestava: Voborský - Ardamica, NehodaČáp, Burda Jiří - Šnokhous, Karták, Čech, Krejník HájekPancíř(C)

Střídání: Cypris, Kos, Dušák M.

Střelci: Krejník, Pancíř

Za normálních okolností bychom vyhráli, ale rozhodl Tupý výkon rozhodčího.

SD: Břilice vs. TATRAN/LOKO "A"

SD: Břilice vs. TATRAN/LOKO "A" 1:1 (1:0), PK 5:4

Sestava: Vala - Pumpr, Čáp, Rybár - Janeček(C), Lisko - Bečvář Š., ArdamicaKrejník Pancíř, Nehoda

Střídání: KartákČech, Hájek, Božovský

Střelci: Čech

Pokud se hrálo na zemi, hráli jsme na půli domácích. Ale přizpůsobení se nakopávání domácích nás stálo 2 body. Horší však je zranění Pavla Janečka, který už dohrál.

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11702/tatran-lomnicenl.cz/subdomeny/www/templates/tatran2014/html/modules.php on line 39